NakupniCentrum.cz

Zimní boty 2010 2011, dámské zimní boty, dětské zimní boty akce, levná zimní obuv, Nike zimní boty, Adidas zimní boty Mustang

Nejbližší dny budou opět obdobím typickým pro obnovu našeho zimního šatníku. Hlavně zimních bot.

Uplynulé léto nabídlo jako každoročně na neprodané zimní zboží, tedy i zimní obuv slevy zmenšující původní cenu i o několik desítek procent. Avšak nejvýznamnější období pro obchodníky se zimním zbožím nastává právě teď, s nastupujícím podzimem a zimou.

Z tohoto důvodu bude v nadcházejících měsících toto sezónní zboží opět dražší, ještě v těchto dnech se však vztahují na zimní obuv akce, které představují pro zákazníky určité výhody. Především je nyní hojně vyhlašován právě na zimní obuv výprodej různého, dosud neprodaného zboží. Bez rozdílu se vztahuje na všechny typy bot – pánské zimní vycházkové, businessové i sportovní a stejně tak vycházkové i sportovní dámské zimní boty výprodej zboží starších modelů, aby obchodníci mohly nahradit loňskou, případně i starší kolekci kolekcí letošní, a uvést tak do prodeje novou zimní obuv 2010.

Nové zimní boty 2010, 2011 jsou samozřejmě upraveny podle aktuálních módních trendů. Výrobci nabízejí nové kombinace barev nejrůznějších odstínů a materiálů. Konkrétní pojetí jednotlivých kolekcí se u jednotlivých výrobců liší. Trendem zimních bot budou v tomto roce klidné, tlumené odstíny a přírodní barvy, křiklavé odstíny móda pro tuto sezónu nepředepisuje. Módní jsou kombinace klasických, elegantních a sportovních prvků. Zimní boty dámské kolekce budou letos zejména ve znamení kozaček s vysokými podpatky. Podpatky budou obecně výrazným prvkem aktuálních kolekcí. Módní designéři však připouští i boty na platformě. Trendy dámské boty zimní sezony 2010/2011 mohou mít podle odborníků i podobu retro lodiček s kulatou a otevřenou špičkou.

Naopak lze očekávat, že hit předchozího roku - baleríny budou letos platit za nemódní, tudíž i poměrně levné zimní boty, akce typu výprodejů tudíž zřejmě nebudou v případě tohoto zboží výjimkou. Prvkem význačným pro kolekce zimních bot 2010/2011 budou také nejrůznější ozdobné přezky a spony. Hitem se stanou i saténové mašle a mašličky. Módní bude i zdobení prošíváním, řasením a šněrováním, knoflíky, skládaná a mačkaná kůže a pletené aplikace. Žádané jsou i prvky tzv. „dandy“ stylu. V aktuální kolekci pro zimní obuv Mustang se pak objevují boty v jezdeckém či motorkářském stylu, který je rovněž současnou módou uznáván. I zimní boty Mustang svými vysokými podpatky plně vyhovují současným požadavkům módy. Letošní módě pánské obuvi budou panovat zejména robustní modely, především polobotky. V trendu jsou stejně jako u dámské obuvi přezky a nařasená kůže, dále pak nýty, stehy, perforování, záplaty a obecně patina.

Dominující barvy se shodují s aktuálními módními barvami dámské obuvi. Nabídka pánských kolekcí obsáhne boty pro všechny příležitosti – vycházkové, business styl i sportovní zimní boty. K tradičním a prestižním botám sportovního vzhledu patří např. zimní obuv Adidas či zimní obuv Nike, vyráběná v pánském, dámském i dětském provedení. Také dětská zimní obuv v sobě nezapře aktuální módní trendy. I zde jsou hlavními prvky přezky, nýty, záplaty a prošívání. I potisky patří k modernímu stylu. Pro chlapecké modely je rovněž typická robustnost. Barevnost je v případě dětské obuvi samozřejmě poněkud rozmanitější, především je na rozdíl od dámských a pánských bot obohacena o škálu pestrých barev. Po stránce stylové je mezi dětmi a mladistvými upřednostňována obuv sportovního vzhledu. Oblíbené jsou např. zimní boty Nike či zimní boty Adidas, jak již bylo uvedeno výše. Zimní dětská obuv by však měla být vybírána především s ohledem na ortopedickou úpravu. Po této stránce dobře vyhovují např. dětské zimní boty Santé. Příliš levná zimní obuv nemusí být po zdravotní stránce pro dětskou nohu vhodná, z hlediska správného vývoje dětské nohy je tedy lepší investovat do dražších bot, což se samozřejmě netýká pouze bot zimních. Konečný výběr bot je pak ovlivněn mnoha dalšími faktory. Předně je potřeba uvážit, k jakému účelu budou ony konkrétní boty sloužit, tedy kde se v nich budeme převážně pohybovat.

Výběr bot je také podmíněn postavou budoucího majitele. Ohled je třeba brát mimo jiné na plnost a výraznost lýtek, štíhlost nohou apod. K jiné postavě se hodí boty s kulatou špičkou, k jiné boty extrémně špičaté. Neméně důležitou roli při výběru obuvi hraje styl oblékání zákazníka. Pokud nekupujete boty pro konkrétní příležitost, ale pro běžné nošení, je vhodné zakoupit si takové boty, které ladí s větší částí Vašeho šatníku. Je např. dobré porovnat barvu bot a oblečení, stejně jako to, zda budou boty nošeny k sukni či ke kalhotám. Je nutné zaměřit se i na materiál, ten by měl být měkký a poddajný, aby se co nejlépe přizpůsobil Vaší noze. Z tohoto hlediska je lepší investovat do bot kožených, neboť umělé materiály nejsou z daleka tak poddajné, navíc mají tendenci praskat. Významná je i podrážka, která by u zimní obuvi měla mít protiskluzovou úpravu, dále kvalita podpatku apod.