NakupniCentrum.cz

Tescoma nádobí, tescoma hrnce, tescoma e-shop, teskoma, akce výprodej slevy

Pokud sháníte nádobí za dobré ceny a zároveň chcete, aby bylo kvalitní, využijte nabídky tescoma nádobí. Firma tescoma poskytuje kompletní sortiment kuchyňského nerezového nádobí a pomůcek pro vaření a stolování.

Na veškeré tescoma nádobí je poskytována záruka 2 - 5 let. Firma tescoma na trhu působí již od roku 1992. Nyní patří česká firma Tescoma mezi nejlepší a nejvýznamnější světové výrobce ve svém oboru. Na internetových stránkách www.tescoma.cz najdete katalog tescoma nádobí a podrobný popis každého zboží. Jestliže nevíte, kde se ve Vašem okolí nachází tescoma shop, na webu najdete mapu České republiky a vypsaný seznam všech míst, kde tescoma hrnce, apod. zakoupíte.
    Nyní můžete ve vybraném maloobchodním tescoma shop využít na nákup nádobí tescoma slevy, výprodej a speciální akce - Levně nakoupíte třeba ve Žďáru nad Sázavou, Železném Brodě, Třeboni, Táboře, Šumperku, atd. Celý seznam prodejních míst, kde lze využít slev a tescoma akce Červen s tescomou najdete na www.tescoma.com
    Nákup teskoma nádobí lze uskutečnit také přes některý tescoma e-shop. Zboží tescoma nabízí jak specializovaný tescoma e-shop, tak i jiné internetové obchody s kuchyňskými potřebami. Ceny na e-shopech jsou velmi lákavé. Mnohdy lze ještě nakoupit s různými slevami či výhodami. Můžete se také stát členy tescoma klubu a využívat výhod po celý rok, pravidelně. Aktuální měsíční leták najdete nejen v kamenných prodejnách, ale i na tescoma eshopu.
Tescoma eshop zákazníkům nabízí seznam deseti nejprodávanějších kuchyňských pomůcek.
    Nyní nové zboží pro měsíc červen jsou struhadla. Koupíte je už od 88 Kč. Nově je v nabídce také vykošťovací nůž v délce 12, 14 a 18 cm. Dostupné jsou od 49 Kč. Z nového zboží stojí za zmínku ještě napařovací hrnec, termoska na potraviny nebo zapékací miska. V kategorii nové zboží tescoma se aktuálně nachází 1855 druhů tescoma nádobí. Za akční ceny pořídíte blok na nože ( pro sedm nožů ), pánev Grandtitan s průměrem 20, 24, 26, 28 a 30 cm, dále pekáč 40x 25 cm. V nabídce zboží za akční ceny je nyní celkem 17 druhů zboží.
    Oblíbené mezi zákazníky jsou teskoma hrnce. Hrnce tescoma jsou nerezové, s masivními nerezovými úchyty a extra silným 3-vrstvým sendvičovým dnem. Teskoma hrnce jsou vhodné pro domácí i profesionální použití. Hodí se pro plynové, elektrické, sklokeramické i indukční sporáky. Záruční doba je od 60 do 120 měsíců. Cenově dostupný je od 600 Kč.
Hrnce výrobce tescoma umožňují ekonomické vaření s výraznou úsporou energie a vaření bez použití tuku a vody podle pravidel zdravé výživy. Do detailů propracované dno snižuje možnost připálení připravovaného pokrmu. Typy hrnců jsou od 1l do 7l.
Mimo klasických hrnců tescoma nabízí hrnce na špagety s poklicí od 18 do 22 cm, hrnce napařovací, hrnce na těstoviny ( ne špagety ), tlakové hrnce a různé kastroly a rendlíky. Tlakové hrnce klasické konstrukce s moderním designem jsou vhodné pro všechny typy sporáků. Jsou snadné na údržbu. Vyrábí se z kvalitní nerezavějící oceli. Rovněž jsou vybaveny silným sendvičovým dnem a masivními úchyty, které nepálí.