NakupniCentrum.cz

Zimní skate čepice, zimní skate kulichy s kšiltem, skate kšiltovky e-shop, dámské kulichy Burton, pánské kulichy Horsefeathers, kšiltovka Nugget, sleva, akce, výprodej

Zejména mezi mladými lidmi je rozšířena a oblíbena skate móda. Dnes už je to běžná věc, před několika lety tomu však tak nebylo. Nejen že se v každém větším městě nachází alespoň jeden skateshop kamenný, nakupovat lze i přes některý skate e-shop. Pro mnoho lidí je tento způsob nakupování velice pohodlný, navíc rychlý a často cenově výhodnější. Využít jej mohou také zákazníci, kteří v místě svého bydliště žádný kamenný skateshop nemají. Ještě v nedávné minulosti byla skate móda především záležitostí mužské populace, dnes se touto módou odívají zrovna tak ženy, někteří rodiče pořizují skate oblečení a doplňky i pro své děti. V létě, které se pro letošní rok blíží ke konci, jsou vhodnými a nejoblíbenějšími doplňky především skate kšiltovky. Pro zimní měsíce si lze zakoupit zimní skate čepice. Dále nabízí skate shop kšiltovky, šátky, ponožky, batohy, atd. Samozřejmě i online skate shop kulichy s kšiltem a kšiltovky nabízí. V některých obchodech nabízí více značek, někde se soustředí jen na jednu značku, avšak o to větší sortiment vybrané značky v takovýchto obchodech najdete. Prodej skate kulichů zaznamenává v posledních dvou letech čím dál větší úspěch. Velký zájem z řad mužů i žen je o skate kulichy Horsefeathers, stejně jako o skate kšiltovky Horsefeathers. Kromě této značky si na trhu dobře vedou kulichy s logem Vans, K2, Billabong a další. Obzvláště Billabong je oblíbená u teenagerů. Každý skate shop, ať už kamenný nebo e-shop, nabízí skate kulichy a zimní čepice odlišné pro ženy a muže. Hlavní rozdíl spočívá především v tvaru a barvě, tedy spektru barevných kombinací.

Každá značka nabízí hned několik modelů čepic i skate kšiltovek. Modely mají své specifické názvy, například Cozy Knit Beanie. Skate kulichy jsou vyráběné ze stoprocentní bavlny. Na skate kšiltovky slevy dostanete na vybraných e-shopech. Většina slev však platí pouze do konce srpna nebo do vyčerpání zásob. Největší online skate shop nabízí zákazníkům slevy podle celkové ceny nákupu. Tedy při nákupu nad tři a půl tisíce korun získáte slevu dvě procenta, při nákupu nad sedm tisíc jsou to čtyři procenta, nad dvanáct tisíc šest procent, a tak dále. Navíc registrovaným zákazníkům se celková hodnota nákupu načítá i za všechny předchozí nákupy, uskutečněné na tomto online skate shopu. To je velmi příjemné pro všechny zákazníky, vzhledem k tomu, že registrace je samozřejmě zdarma. Hitem letošního léta se staly skate kšiltovky dámské značky Rip Curl v barvě coffee beean. Skate kšiltovky shop nabízí dámám ještě značky Rome nebo Billabong, neboť právě tyto a skate kšiltovky Rip Curl patří mezi základní sortiment skateshopů. Na uvedené značky probíhají ve skate e-shopech letní výprodeje se slevami až 30 procent. Novinkou na trhu jsou skate kšiltovky New Era, jejichž cena se pohybuje od osmi set korun výš. Cena však skutečně odpovídá kvalitě výrobku. Na výběr jsou velikosti S, L, M, L/XL, XL a samozřejmě různé barvy. Mezi stálou klasiku u nás i ve světě patří skate kšiltovky Adio a skate kšiltovky DC. Mezi hlavní značky, které nabízí české skateshopy patří skejtové kšiltovky Etnies, Globe, Krooked, kšiltovky New Era, Peace, RDS, Ride, Salebra, Spitfire, kšiltovka Burton a kšiltovka Nugget.

A kulichy? Oblíbené jsou skate kulichy DC, éS, Rip Curl, Billabong, Circa, Calilove, Cuckoo, Horsefeathers, Element, Emerica a dále skate kulichy Vehicle, Volcom, DVS, Lakai, Nugget.