NakupniCentrum.cz

Hrací konzole Playstation 1, herní konzole Play station 2, Playstation 3 manual, srovnání, bazar, xbox 360 elite shop, prodej, levné herní konzole PSP, PSP2

Jedná se o nejpopulárnější hrací konzolu, která se vyrábí. Je totiž součástí moderního životního stylu a výborný prostředek na odreagování se. Nahrazuje dříve tak oblíbené videohry, které díky novým, velice vypracovaným technologiím a dokonalejšímu hardwaru jsou dnes již v pozadí a právě playstation je velice rychle vystřídalo. Tvůrcem playstation je společnost Sony Computer Entertainment.
     Hlavními kozole playstation jsou : playstation (PSX) nebo také hrací konzole playstation 1 - herní konzole páté generace, poprvé uvedena na trh v roce 1994, dále herní konzole play station 2 (PS2) - je šesté generace. V hovorové řeči hráčů se ovšem hovoří o pleystation 2, 3. Ve své době to byla doslova revoluce. Totiž herní konzole playstation 2 obsahoval jako jeden z prvních DVD mechaniku a kvůli tomu si ji koupilo velké množství lidí. Díky začlenění CD i DVD formátu je PlayStation 2 vybaven pestrou nabídkou počítačové zábavy s možností kombinovat hry, video a hudbu. Spojení interaktivní zábavy s hudbou a videem otevírá dveře vskutku novým zážitkům přímo v domácím prostředí a playstation 3 (PS3) – je jeden z prvních předchůdců videa ve formátu Blu-ray. Jedná se o novou herní konzolu sedmé generace a je přímou konkurencí pro Microsoft X box 360 a Nintendo Wii, tedy konzole další generace. Je vhodný i pro přehrávání filmů, hudby, prohlížení fotografií, nebo připojení k internetu. U nás se prodej konzole ps3 pohybuje za 16 900 Kč ve verzi s 60 GB pevným diskem. V internetových obchodech od 13 490 Kč do 17 200 Kč, prodej playstation a cena za ostatní příslušenství : dálkový ovladač pro Blu-ray video – 699 Kč, bezdrátový ovladač SIXAXIS – 1299 Kč a HDMI kabel pro propojení s HD televizí – 399 Kč. Společnost Sony také přišla na trh s novým playstation 3 firmware. Zásadní změnou je podpora technologie Blu-ray a filmů ve formátu DivX pro herní konzolu PS3. Samozřejmostí zůstává, že playstation 3 manual důkladně popisuje nové možnosti, které tento firmware nabízí. Nejzajímavější je asi obraz v obraze (PiP). Z řad luxusních konzol existuje např. xbox 360 elite, který splňuje požadavky hráčů na větší harddisk a konkuruje PS3. Bohužel však u této řady xbox elite dochází k problémům v oblasti přehřívání konzol. Dále si máme možnost zakoupit i herní konzole sony playstation portable, neboli playstation psp, která je kapesní verzí konzol. Tento nový sony playstation portable je dokonalým multimediálním centrem. A pokud se chceme připojit na anténní vstup televizoru, můžeme použít modulátor pro herní konzole, který je kompatibilní se všemi typy herních konzol. Také ovladače jsou nepostradatelnou součástí konzole playstation, např. Sony playstation Dual Shock 2 pro PS2. Při použití tohoto ovladače jsou hry ještě poutavější a kromě toho se dají lehčeji naučit. Obsahuje pohybový senzor, který je schopen zaznamenat pohyb v šesti osách podobně jako na konkurenční konzole nintendo konzole wii. A kde nakupovat ? Je možné levné herní konzole PSP, PSP2 zakoupit v zahraničí, v playstation store o mnohem levněji než u nás, nebo navštívit nějaký ten playstation bazar. I playstation shop dokáže nabídnout vše, co zrovna potřebujete s těmi nejžhavějšími hrami, které jsou zrovna in. A samozřejmě v kategoriích herní konzole naleznete inzerce a na herní konzole bazar. Třeba na nejlepsiceny.cz si můžete přečíst na herní konzole srovnání a vybrat si tu, která Vám nejlépe vyhovuje.
      A to si představte, že najednou vstoupíte do filmu a stanete se jeho součástí. Přesně takový scénář na vás hraním na playstation čeká….