NakupniCentrum.cz

Kosmetika Vichy akce, produkty Vichy Normaderm, Vichy Aqualia thermal, oční krém Vichy, vichi kosmetika

Snad každá žena touží dopřát si alespoň občas skutečně luxusní pleťový krém. Dopřát takový luxus nohám či obličeji je sice dosti drahý, avšak naše pokožka to potřebuje a odmění se nám krásným a zdravým vzhledem. Někteří zástupci mužské populace mohou kvalitní a tedy i drahý hydratační krém považovat za zbytečnost a nikoliv luxus. Bez kvalitní péče pokožka mnohem rychleji stárne a zvláště na obličeji se potom vytvářejí hluboké vrásky. Aplikováním pleťové masky tomu lze částečně zabránit a zpomalit stárnutí pokožky. Pleťový krém je k dostání v každé drogerii.

Opravdu kvalitní pleťový krém proti vráskám se vyplatí koupit v lékárně. U žen patří mezi nejoblíbenější kosmetika Vichy. Je sice pravda, že si musíte dost připlatit, ale v každém případě se tato investice vyplatí. Při pravidelném používání je výsledkem krásná, hebká pokožka. Kosmetika Vichy ve své nabídce zahrnuje krém na obličej, krém na ruce či speciální oční krém Vichy, který používají i mnohé známé celebrity. Stejně oblíbený pro svou kvalitu je samozřejmě také krém na vrásky Vichy. Na problémovou pokožku použijte krém normaderm vichy. Pro citlivou a problémovou pokožku byl vyvinut krém Aqualia thermal vichy a krém Vichy aqualia thermal riche. Tyto speciální krémy jsou hypoalergenní, nezanechávají mastné stopy, okamžitě se vstřebají a zajistí vaší pokožce celodenní hydratační a zklidňující péči. Na internetových lékárnách se ceny za krém aqualia vichy a thermail vichy pohybují mezi čtyřmi až pěti sty korunami. Kompletní řadu produktů kvalitní kosmetiky a péče vaše tělo najdete na webových stránkách www.vichy.cz. Mimo jiné zde ještě najdete různé rady a tipy, týkající se správné péče o vaši pokožku. Pomocí těchto stránek snadno zjistíte jakou pokožku máte, a které přípravky pro vás budou ty nejvhodnější a nejúčinnější. Webové stránky www.vichy.cz jsou přehledné, diagnostiku své pleti si zde mohou vyzkoušet jak ženy, tak i muži a samozřejmě mladí lidé - puberťáci, které nejčastěji trápí pupínky. Mohou si tu otestovat své znalosti o pupíncích a následně s pomocí rad na stránkách zvolit vhodnou léčbu a kosmetické přípravky. Nastávající maminky zde najdou ideální přípravky v období těhotenství a po porodu. Rozhodně stojí za to se na stránky podívat. Velmi osvěžující je pleťový krém s kolagenem. Nejvíce účinné jsou pleťové krémy s mořským kolagenem nebo kolagenem žraločím. Krémy Vichi obsahující kolagen mají také intenzivnější zpevňující účinky. Vichy nabízí krémy s kolagenem denní, noční i speciální oční krém s mořským kolagenem a krémy jak pleťové i tělové. Nižší ceny a různé zákaznické slevy poskytují spíše internetové lékárny a e-shopy s kosmetikou nejen značky Vichy. Pro objednávku je většinou nutné, abyste byli registrovaní. Mnohý Vichy e-shop s pleťovou a tělovou kosmetikou nabízí za pravidelní nákupy svým zákazníkům různé výhody.

Bojujete s vráskami a nedaří se?

Pak i Vy zkuste pleťový krém s kolagenem, který je proti vráskám velmi účinný. Mnoho žen si na obličej kromě krémů aplikuje ještě pleťové masky. Buď si můžete masku nechat udělat v kosmetickém salonu nebo si ji můžete připravit doma. Není to nic složitého, stačí pár základních surovin, které jistě máte doma. Co je tedy potřeba? Například olivový olej, med, tvaroh, droždí, okurky, broskve, jablka, vejce, smetanu, citrony, ovesné vločky nebo mléko. Přidat lze i některé byliny. Ideální je heřmánek nebo měsíček lékařský, případně skořice či dubová kůra. Na mastnou pleť nepoužívejte příliš mastné ingredience, na suchou pleť je naopak použijte ve větší míře. Na unavenou pleť je dobrá maska obsahující med a avokádo.