NakupniCentrum.cz

Kosmetika Loreal Paris, barvy na vlasy Loreal professionnel, šampon Loreal, infallible

Značku Loreal znají snad všechny dámy, dokonce i někteří pánové. Jedná se o světovou značku, jednoho z největších celosvětových výrobců pleťové a vlasové kosmetiky.

Tato značka je dnes známá celkem ve sto padesáti zemích světa. Společnost Loreal zaměstnává více jak dva tisíce vědců - chemiků, lékařů, farmakologů a biofyziků. Tento tým vědců pracuje na unikátních projektech, jejichž výsledky jsou pak vysoce kvalitní produkty kosmetiky Loreal. Veškeré produkty jsou testovány dermatologicky a oftamologicky. Klinickými testy prostřednictvím technologických metod je testována účinnost výrobků kosmetiky loreal. Kompletní sortiment této značky najdete na www.loreal.cz nebo také na www.loreal.com. Konkrétní výrobky jsou ke koupi buď na internetových lékárnách a drogeriích nebo v klasických kamenných obchodech. Obecně platí, že ceny nabízející některý partnerský Loreal e-shop jsou nižší, než ceny za produkty loreal zakoupené v kamenných drogeriích a lékárnách.

Protože loreal kosmetika je skutečně vysoce kvalitní a účinná, u žen je velice oblíbená a žádaná. Loreal nabízí i různé dárkové sety složené z pleťové či vlasové kosmetiky. Radost tím uděláte zaručeně každé ženě. Společnost v nedávné době uvedla na trh speciální novou řadu výrobků nazvanou loreal paris. Mezi výrobky z řady loreal paris najdete denní krém Age Perfect, hydratační emulzi pro euforii normální a smíšené pleti Happyderm, hydratační krém pro euforii normální pleti Happyderm, krém proti striím Correcteur Vergetures, noční krém vyhlazující mimické vrásky a vlasové mléko pro snadné fénování a proti lámavosti vlasů. Obzvláště vlasová kosmetika Loreal je velmi oblíbená, dokonce i u mnoha žen známých jmen. Denní krém z řady loreal paris působí jednak proti vráskám a také proti ochabování pleti, Zajišťuje dlouhotrvající rehydrataci a navíc působí proti pigmentovým skvrnám. Hydratační emulze chrání vaši pokožku celých 24 hodin a zajišťuje její hebkost. Hydratační krém zlepšuje kožní mikrocirkulaci a hydratuje pleť. Krém proti striím působí jako prevence. Noční krém v průběhu noci vyhlazuje mimické vrásky. Pleť získává svěží vzhled. Vlasové mléko chrání vaše vlasy před horkým vzduchem fénu. Další řady produktů, které pleťová kosmetika Loreal svým zákazníkům nabízí, nesou názvy loreal infallible, loreal proffessionnel expert a loreal professionnel homme. Řada loreal infallible se věnuje spíše make-upu a dalšímu dámskému líčení. Je sice dražší, ale dokonale kryje, déle vydrží a na pleti vypadá opravdu krásně. Stačí si jen vybrat správný odstín. Kryje dokonce i kruhy pod očima. Ceny za make-up infallible se pohybuje v rozmezí 370 až 500 Kč. Standardní balení se prodává v lahvičkách po 30 ml. Regenerace, lak, barva, gel, maska na vlasy loreal a spousta dalších výrobků vlasové kosmetiky nabízí řady loreal professionnel expert a loreal professionnel homme. Jedná se vlastně o produkt určený pouze pro melírované vlasy. Samotný produkt před aplikací se velmi podobá klasické barvě, s tím rozdílem, že se vlasy neobarví, ale zvýrazní se původní barva. Po aplikaci jsou vlasy na dotek hebké a vzdušné, aplikace vlasy nezatěžuje. Dodává vlasům nádherný lesk. Produkt loreal professionnel expert je k dostání pouze v kadeřnictvích, cena se pohybuje okolo 400 - 500 Kč. Mezi kosmetickými přípravky loreal professionnel homme najdete kompletní vlasovou kosmetiku, tedy vše od šamponu na vlasy až po přípravky na hladké či vlnité vlasy, a v neposlední řadě loreal barva na vlasy.