NakupniCentrum.cz

Kosmetika Garnier, pleťová voda Garnier Fructis, pleťový krém Garnier Pure, barvy na vlasy Garnier, ambre solaire

Garnier patří mezi nejznámější značky kosmetiky na celém světě. Tento výrobce proslul především v oblasti dermatologie. Produkty Garnier nabízí řada internetových prodejců.

Známým mottem značky Garnier je "Pečuj o sebe".

Nyní Garnier představila novou řadu výrobků nazvanou Garnier Nutriskin. Výrobky vznikly poté, co se společnost Garnier spojila s odborníky na výživu. Garnier NutriSkin zajišťuje regenerační hydratační péči o vaši pleť. Pleť a její kvalita je totiž podle Garnier ovlivňována i životním stylem a stravovacími návyky. Proto je pro krásný vzhled pokožky potřeba dostatečně vyvážená strava. Z řady Garnier NutriSkin je velmi žádaný oční krém, který spolehlivě odstraní kruhy pod očima. Pleťová kosmetika Garnier je založena výhradně na přírodní bázi. Sortiment dále zahrnuje kosmetiku vlasovou. Pleťový krém Garnier nabízí denní nebo noční ve standardním balení 50 ml. Cena není oproti jiným značkovým krémům nijak zvlášť vysoká, pohybuje se kolem 179 Kč. Za krémy vichy a jiné světové značky byste zaplatili mnohonásobně více.

Společnost www.Garnier.com vytvořila nový pleťový krém na vrásky UltraLift. Bojujte tak proti vráskám a ještě proti ochabování pleti. Krém obsahuje pouze přírodní látky, které pleti navrací pružnost a pevnost. Mezi hlavní byliny patří zázvor, který má ryze povzbuzující účinky. Dále je krém na vrásky složen z výtažků z třešní a borůvek. Pleť zjemňují výtažky z pasiflory, zabraňují vysoušení pokožky. Důležitou roli zde má ještě glycerol, jež má hydratační účinky Nezanechává mastné stopy, velmi dobře a rychle se vstřebává. Vhodný je i jako podklad pod make-up. Pleťový krém je určen pro ženy nad čtyřicet let. Zmaťnujícími účinky je proslulý hydratační krém Garnier Skin Naturals Essentials. Obsahuje výtažky z lopuchu. Po nanesení je pleť svěží a jemná. Pro nemastné složení je tento hydratační krém vhodný i k nanášení na mastnou pleť či mastnější části obličeje. Běžné balení obsahuje 50 ml. Zejména mladí lidé v pubertálním věku, kteří mají běžně problémy s akné potřebují kvalitní a účinnou pleťovou vodu. Pleťová voda garnier fructis poskytuje účinnou léčbu, je vhodná i pro odlíčení a každodenní péči o pleť. Garnier fructis je název celé řady kosmetických výrobků. Kromě pleťové vody je v nabídce šampon proti lupům, vyživující šampon nebo třeba výživná maska na vlasy. Pokud používáte pleťovou vodu, doporučuje se k tomu ještě aplikovat pleťové mléko, které najdete v sortimentu značky Garnier také. Většinou je pleťová voda v lahvičce po 200 ml. Mléko a pleťová voda garnier fructis skvěle vaší pleť osvěží a dobře vyčistí. Pleťová voda stojí od 80 do 90 Kč, což není příliš. Za příznivé ceny koupíte i pleťové masky od značky Garnier. Například pleťová maska garnier total fresh stojí v internetovém obchodě 40 Kč. Na eshopech se nákup pleťové i vlasové kosmetiky Garnier vyplatí, ceny jsou vždy nižší než v kamenných shopech.

Absolutní novinkou uvedenou v současné době na trh je opalovací mléko - Garnier ambre solaire. Balení je po 200 ml, mléko je vysoce hydratační a chrání pokožku před ostrým sluncem. Kromě klasického balení je v lékárnách a drogeriích k dostání také opalovací Garnier krém na obličej jako sprej. S faktorem 40 je v nabídce opalovací krém Garnier i pro miminka. Jestliže hledáte barvu na vlasy, která perfektně zakryje vaše šediny či chcete opravdu trvanlivou a kvalitní barvu, zkuste značku garnier. Barvy na vlasy garnier dlouhotrvající jsou. Veškerý sortiment a podrobný popis veškeré kosmetiky garnier najdete na stránkách www.garnier.com. Pokud se podíváte na www.garnier.cz, můžete si zasoutěžit a vyhrát automobil. Probíhá totiž soutěž s výrobky Garnier pure. Na stránkách dále najdete různé informace o jednotlivých typech pleti, správné péči o pleť a podobně.