NakupniCentrum.cz

Husky sport shop, husky eshop, Husky slevy, Husky výprodej, zimní bundy akce, spacáky, stany

V dnešní době zaujímá velmi významné postavení v životě a životním stylu mnoha lidí sport. Samozřejmě každý sport, i rekreační, se neobejde bez kvalitního a vhodně zvoleného sportovního oblečení.

Ačkoliv dnes není problém sportovní oblečení sehnat, je třeba dát si pozor na kvalitu. Nenechte se zlákat příliš nízkými cenami v neznačkových prodejnách. Investice do skutečně kvalitního oblečení se Vám rozhodně vyplatí.

Jedním z nejznámějších výrobců sportovního, tzv. outdoorového oblečení a dalšího vybavení je firma Husky. Tato společnost vybavuje i profesionální záchranářské či horolezecké týmy. Široký sortiment zahrnuje kromě oblečení stany, batoh husky a spací pytle. Veškeré nabízené produkty se vyrábějí pomocí jedinečných technologií a z kvalitních materiálů. Konkrétně jde o materiály ( značkové ) polartec, cordura, nowind, schoeller a tecnopile. Po celé České republice najdete specializované prodejny husky. Nakupovat lze rovněž přes Husky eshop. Při nákupu z e-shopu si můžete zvolit dopravu vybraného zboží kurýrem – PPL, DPD, DHL nebo poštou.

Jestliže si chcete pořídit funkční oblečení, věřte, že oblečení Husky jsou opravdu tou správnou volbou. Základní myšlenkou této společnosti pro kvalitní výrobu je pohodlí zákazníka v tomto funkčním oděvu při jakékoliv pohybové či sportovní aktivitě. První vrstvou je zajištěn odvod potu od těla, druhou tepelná izolace a ochrana proti větru. Vrstva třetí, která se nachází na povrchu, je nepromokavá. Při výrobě Husky batohů je velmi důležitý kvalitní materiál.

U této společnosti si můžeme být absolutně jisti, že výroba probíhá jen z vysoce kvalitních materiálů. Nejčastěji jsou batohy z polyesteru ( hlavní komory batohu ) a pro místa, kde hrozí oděr, se používá cordura. Přezky jsou z hypalonu, což je materiál pevný a odolává vůči roztržení. Pro stany Husky využívá dvou základních konstrukcí – extrém a outdoor. Jedná se v podstatě o dvě odlišné řady stanů. U řady extrém najdeme vnější konstrukci, naopak u řady outdoor najdeme konstrukci vnitřní. U některých stanů je možná kombinace těchto dvou konstrukcí.

Mezi nejprodávanější modely patří stan Husky bird, stan Husky boyard a stan Husky bizon. Také spací pytle Husky jsou vyráběny i zateplovány pouze z kvalitních značkových materiálů. Veškeré aktuálně nabízené zboží si prohlédněte na www.husky.com. Na webových stránkách www.husky.cz navíc najdete aktuální Husky akce a informace, na které zboží Husky slevy v současnosti probíhají. Zákazníky oblíbené jsou kromě oděvů a doplňků ještě husky boty, vhodné i pro běžné nošení. Léto pomalu končí a zima se nenávratně blíží, a proto již téměř každý Husky sport shop nabízí zimní bundy a Husky termoprádlo. Husky bundy nenosí jen profesionální či rekreační sportovci. V zimě poskytují opravdové pohodlí a teplo. Navíc se řídí podle současných módních trendů. Ceny odpovídají kvalitě. Velmi pěkná je také dětská zimní bunda Husky, která se Vašim ratolestem bude určitě líbit.

Pro děti je praktické také termo prádlo Husky. Mnozí pánové si oblíbili pánské outdoorové Husky kalhoty. Pro sport, například lyžování, se hodí rozepínatelné kalhoty s dvojitými švy. Spodní část nohavic je odepínatelná. Vyráběné jsou z bavlny ( cca 65 procent ) a nylonu ( 35 procent ). Ceny za takové kalhoty se pohybují okolo tisíci koruny. Na husky kalhoty je standardně poskytována záruka dva roky. Jestliže již máte zakoupený ( nebo se chystáte zakoupit ) Husky stan, výhodnou investicí bude i samonafukovací karimatka Husky flab nebo spací pytel Husky anapurna. Spací pytel je vybaven zateplovacím vakem na nohy, délka je dva metry a dvacet centimetrů.