NakupniCentrum.cz

Gelové nehty fotogalerie, novinky, jak na gelové nehty postup, návod, pomůcky, materiál, uv lampa na gelové nehty foto, na nohou, sada na gelové nehty doma, zdobení, ukázky

Ruce jsou vysoce viditelnou částí těla pokaždé, když si s někým potřeseme rukou, podepisujeme smlouvu nebo podáme sůl. Je tedy nutné je udržovat naprosto čisté a upravené. Schopnost vypěstovat si krásné, dlouhé a pevné nehty je zčásti daná dědičností, zčásti pravidelnou, starostlivou péčí. Krátké, okousané nehty, otrhaná kůžička, mozoly, či odštípnutý lak opravdu nevypadají nijak přitažlivě. Stejně tak u žen i u mužů je kladen důraz na upravené ruce a nehty, zejména ve službách či jiném obchodním styku, kontaktu se zákazníky.
     Ať již si žena zvolí úpravu svých vlastních nehtů, či dá přednost gelovým, nebo akrylátovým nehtům, stejně by měla dodržovat určitá pravidla : 1. všechny nehty musí být stejně dlouhé, 2. všechny nehty musí být nalakované nebo naleštěné, 3. nutná je pravidelná péče o ruce a nehty. Velice důležitá je hydratace rukou, pokud je často zvláčňujeme krémy nebo mléky, uchováváme je hebké a navíc chráněné před vysoušením či popraskáním. Pro vzhled upravených rukou existuje více možností úpravy nehtů. Např. japonská manikúra, tzv. P-shine, leštění nehtů včelím voskem, nebo tzv. francouzská manikúra, za použití velice světlých, barev laků s použitím bílého proužku na konci nehtů. Dále se můžeme setkat s úpravou gelových či akrylátových nehtů, kdy je nutné nehty před samotnou úpravou očistit a zdrsnit. Poté se nalepí umělé nehty, které se zapilují a nanáší se gel, pak se nehty nechají zatvrdnout v UV lampě. Tzv. uv lampa na gelové nehty je malá krabička s pronikavým světlem uvnitř, do které se ruka pohodlně položí. Dále se materiál na gelové nehty postupně nanese na nehty a nechá zatvrdnout. Dle přání zákaznice se nanáší např. i různé ozdoby, dekorace, malůvky. Pokud je zájem o zvláštní dekoraci, či malůvku, manikérka předvede pro inspiraci fotogalerie a obrázky gelových nehtů, nebo ukázky gelových nehtů, dle kterých je možné si vybrat. Zákaznice si zdobení gelových nehtů může také vymyslet. Právě v salonech manikérek je možné získat přehled a prohlédnout si v katalozích na gelové nehty fotogalerie novinky a být „in“. Asi nejrozšířenější poptávkou o krásné, upravené nehty je právě z řady gelových nehtů.
     Samozřejmě existuje i možnost úpravy nehtů doma, bez docházení k manikérce a zaplacení nemalé částky za několikahodinovou dokonalou úpravu. Pokud je žena šikovná, základní péči o pěstěné ruce, co do promazávání rukou, i úpravu nehtové kůžičky a pilování pilníkem zvládne. Náročnější zásah se týká především úpravy gelových / akrylátových nehtů, ale i na toto už výrobci mysleli. Vznikla totiž sada na gelové nehty doma, obsahující návody jak na gelové nehty, co to je uv lampa na nehty a ukázky gelových nehtů, nebo také gelové nehty foto. To jsou ti největší pomocníci při manikúře v pohodlí domova. Lze je zakoupit v drogériích, či přes internetové obchody s kosmetikou. Informace a návod na gelové nehty je možné také získat z různých publikací věnujících se dokonalé úpravě zevnějšku, kde se v částech většinou pod označením pomůcky na gelové nehty postup dozví úplně vše o tom čím a jak pracovat k dosažení dokonalých výsledků a spokojenosti při úpravě gelových nehtů. Není výjimkou si také udělat gelové nehty na nohou, v letních měsících, kdy své nohy více vystavujeme očím okolí, je na upravené nohy pěkný pohled.
     Pěstěné ruce spolu s upravenými nehty tvoří dokonalý vzhled a dnes již existuje nepřeberná paleta barev hodících se ke každé náladě či příležitosti, i způsobů úpravy nehtů. Už roku 1917 byl představen první, barevný, růžový lak. O tři roky později bylo možné si laky běžně zakoupit v drogériích nebo lékárnách. Nejoblíbenější byl odstín červené. A psal se rok 1960, když chemici začali prodávat akryl manikérkám a nehtový průmysl začal vzkvétat a zřejmě díky svému úspěchu a oblíbenosti nikdy vzkvétat nepřestane.