NakupniCentrum.cz

Quelle e-shop, quelle katalog léto 2010, podzim, zima, www.quelle.cz výprodej, slevy quellle quele

Quelle.cz je společnost mající síť kamenných obchodů v celé České Republice. Navíc nabízí možnost zásilkového obchodu prostřednictvím Quelle e-shopu. Nabízí pánský, dámský i dětský textil. Dále v nabídce Quelle e-shop nebo Quelle katalogu najdete obuv, hračky nebo bytový textil.

Quelle také nabízí objednat si různé katalogy, a to zcela zdarma. Jedním z nich je nyní aktuální Quelle katalog léto, podzim, zima 2010. Tento katalog je možné objednat spolu s katalogy Móda extra pro Vás, Maxxi Quelle, Men´s Style, Módní inspirace, Móda pro děti a Můj styl. Hlavními katalogy jsou Quelle katalog léto a Quelle katalog zima – vždy pro aktuální sezonu.

Nyní probíhá letní quelle výprodej. Využít můžete také nabídky quelle slevy. Nedávno byl zprovozněn Quelle shop www.quelle.cz – týká se kamenných obchodů.

Internetový zásilkový obchod Quelle e-shop nabízí stejně jako katalogy různorodé zboží od textilu po doplňky pro domácnost. www.quelle.cz na svých stránkách zobrazuje a nabízí vždy aktuální zboží. Vybrané zboží lze následně objednat pomocí jednoduchého formuláře. U textilu se ceny liší podle velikosti vybraného zboží. Nyní lze využít několika letních akcí, které www.Quelle.cz nabízí : Quelle slevy nebo Quelle výprodej. Prodejní sortiment zahrnuje kromě oblečení a obuvi i např. nábytek (postele, skříně), hračky a různé domácí potřeby a doplňky. V letním Quelle výprodeji lze nyní z dámské módy zakoupit například dámský pulovr, nebo různé kalhotové kostýmy, sukně nebo halenky, trika a kalhoty různých barev a s různými vzory. Pánská móda ve výprodeji nabízí pánské kalhoty Explorer ( v bílé barvě ), trika, bundy, košile, džíny, nebo také šortky a bermudy. Z dětské módy je to džínová souprava pro malé dámy, šaty různých barev, apod. Do domácnost si můžete pořídit třeba zlevněný středový ubrus nebo elektronický vysavač. Výprodej www.quelle.com se vztahuje také na plavky a na spodní prádlo. Dámy, které se chtějí předvést svým partnerům si mohou objednat saténovou noční košili. Košile má nastavitelná ramínka. Slevy na uvedené zboží dosahují až 80 procent!

Quelle má ve své nabídce tisíce zboží různých kategorií. Z nabídky textilu můžete vybírat trička, kalhoty, plavky, spodní prádlo, pyžama,  obuv nebo těhotenskou módu. Veškeré nabízené zboží jsou moderní trendy a velmi kvalitní produkty. Quelle e-shop, Quelle katalog léto i všechny další katalogy na svých stránkách obsahují zboží pro všechny věkové kategorie, od nejmenších až po ty nejstarší.

Quelle katalog podzim, zima 2009 je plný módních trendů pro muže, ženy, děti a navíc s aktuální nabídkou produktů z kategorie Bydlení a domácnost, Koupelna a Wellness, Hry, hračky a volný čas a Technika. To všechno na více než 600 stránkách hlavního Quelle katalogu. Objednat si jej můžete zdarma z internetových stránek www.Quelle.cz.

Zajímavostí je Quelle shop, který byl nedávno zprovozněn v kamenných obchodech společnosti Quelle. Jedním je také obchod na Praze 8, v Křižíkově ulici. Jedná se vlastně o to, že zákazníci si vyberou zboží v jednom z Quelle katalogů, nebo Quelle e-shopu. Vybrané zboží si objednají telefonicky, zasláním objednávky na email nebo přímo osobně v prodejně. Jakmile objednané zboží přijde do kamenného obchodu ( většinou 2 – 3 týdny ), je zákazník vyzván k vyzvednutí zboží. Výhodou je, že si zákazník zboží může na místě vyzkoušet, a v případě, že nevyhovuje nebo se zákazníkovi nelíbí( velikost, apod.), má právo zboží nepřevzít.