NakupniCentrum.cz

Bezdrátový alarm gsm, alarm do domu, bezdrátový alarm do auta, alarm Cobra, auto alarmy levně, moto alarmy na moto, car alarm, levné alarmy do aut, na baterie, autoalarmy akce

Dnešní společnost je plná drzých a neomalených zlodějů, jejichž zájmem jsou nejen obchody, ale především domy, byty a motorová vozidla. A nevykrádají nás jen v noci, troufnou si i přes den. To je hlavní důvod, proč má dnes snad každý ve svém domě či bytě alarm, mnozí dokonce i v autě. A kdo jej nemá, chce si ho co nejdříve pořídit. A to především v období letních prázdnin, tedy před odjezdem na dovolené, apod.

Kdo má v plánu pořídít si car alarm, má rozhodně z čeho vybírat. Druhů a typů je nespočetně, výrobců, kteří se zabývají alarmy na moto vozidla rovněž. Jestliže si nevíte rady, jaký moto alarm vybrat, nechte si poradit od zkušeného prodejce. Mezi vůbec nejoblíbenější patří zejména bezdrátový alarm do auta. Téměř každý alarm system už dnes zahrnuje také alarm pager.

K čemu alarm pager vlastně slouží? Při vloupání se zloději do vozidla pošle na váš mobilní telefon informační sms zprávu. Navíc pomocí vašeho mobilního telefonu lze kdykoliv a kdekoliv zjistit polohu vašeho vozu.

Jak to udělat? Je to naprosto jednoduché a hlavně rychlé. Pošlete sms zprávu ve tvaru locator na číslo odpovídající číslu vašeho automobilu. Alarm může být zcela tichý tak, aby zloděj vůbec netušil, že se nějaký alarm vlastně spustil. Velmi účinné je alarm pager umístit pod palubní desku, neboť toto umístění bude zloději v autě velmi nepříjemné, a je dost pravděpodobné, že z auta raději rychle vystoupí a nechá ho být. Odborníci ještě doporučují doplnit alarm pager náklonovým čidlem. S tímto moderním čidlem budete dostávat informační zprávy na mobilní telefon i v případě pohybu vozidla, jako je odtažení vozidla nebo při krádeži pneumatik.

Alarm pager se vyrábí i jako součást alarm systemu do domů a bytů. Moto alarm pagery lze pořídit již od třech tisíc korun, kvalitnější a modernější s více funkcemi stojí samozřejmě mnohem více, některé dokonce až jedenáct tisíc korun. Rozhodně se však taková investice vyplatí, vždy je lepší takto investovat, než o dnes tolik potřebné auto přijít. Některé auto alarmy levně pořídíte na e-shopech, jenže koupí alarmu vše nekončí. Je potřeba si ještě poradit s montáží. Jednodušší alarm na auto dokážete instalovat sami, pokud si pořizujete modernější a tím také složitější car alarm, budete si muset sehnat zkušeného a oprávněného pracovníka, který vám s montáží pomůže. Mezi špičku v oblasti alarmů v současné době patří jednak auto alarm dsc, gsm alarmy, clifford alarm, gemini alarm, alarm gt motocross, alarm Absolon, alarm Secco, alarm Cobra a v neposlední řadě jsou to velice známé alarmy jablotron. Z vyjmenovaných patří mezi levné alarmy do aut právě dsc alarmy a Gemini auto alarmy.

Bohatou výbavu a mnoho rozmanitých funkcí nabízí autoalarmy cobra. Výrobcem a dodavatelem je italská stejnojmenná firma. Autoalarmy Cobra včetně montáží pořídíte od 4 500 Kč ( nejnižší stupeň ochrany před zloději ) do 9 900 Kč ( nejvyšší stupeň ). Cobra autoalarmy jsou klasickým příkladem evropského stylu alarmů. Vhodný je však spíše do novějších vozidel s moderními elektrickými funkcemi. Výhodou tohoto alarmu je vodotěsnost. Lze k němu připojit ještě pager či polohové čidlo. Firma Cobra využívá technologie s proudovými chrániči. Na veškeré modely je poskytována tříletá záruka. Poměrně nové jsou na trhu alarmy secco. Společnost klade důraz na vysokou kvalitu výrobků.

V České republice jsou hodně populární alarmy jablotron, které jsou použitelné i do vozů škoda. Mnoho modelů jsou alarmy na baterie. Jako alarmy do domu se hojně používají pouze poplašná zařízení, které vyvolají poplach při násilném vniknutí do nemovitosti. Vhodný pro ochranu vašich nemovitostí je též bezdrátový alarm gsm, který při poplachu může uskutečnit volání na jedno až tři telefonní čísla. Bezdrátový gsm alarm lze rozšířit o další zabezpečovací čidla.