NakupniCentrum.cz

Aku vrtačky příklepové, aku vrtačky s příklepem, vrtací aku šroubováky Makita, Bosch, Narex, Einhell, 18V, 24V

Vrtačku zná naprosto každý, téměř každý ji ve svém životě již k něčemu používal. My dnes pochopitelně známe a používáme především aku vrtačky. Na trhu se pohybuje mnoho firem zabývajících se výrobou a prodejem aku vrtaček. Avšak počátky prvních firem lze datovat až do dvacátých let minulého, tedy dvacátého století. Nebo-li do doby, kdy dosud neexistovali žádné elektrické nástroje a přístroje. Původní vrtací kladiva, jak se tehdy prvním vrtačkám začalo říkat, byla poháněna ručně. Nikoliv elektromotory, jak je tomu dnes. Dnes tedy základně rozlišuje vrtačky podle konstrukce na ruční a strojní, ty dále na vertikální a horizontální. K vrtání otvor se do vrtačky používají tzv. vrtáky.
Velmi silnou značkou na trhu je krom jiných především světoznámá značka Bosh. Patří mezi největší celosvětové výrobce elektrického nářadí pro profesionály i domácí kutily. Mezi hlavní produkty, které sortiment zahrnuje, patří zejména aku vrtačky Bosch. Pokud právě nyní potřebujete kvalitní a levnou vrtačku, bude aku vrtačka Bosch přesně to pravé pro Vás.

Proč? Bosh v současné době nabízí obrovské slevy na vrtačky a další vybrané zboží. Příklepovou aku vrtačku koupíte už od 2000 Kč. Za zmínku stojí také aku šroubovák Bosch. Hmotnost : 0,8 kg, ot.na prázdno : 400 1/min, max.vrtání ve dřevě : 10 mm. Napětí 10,8 V. Krouticí moment, max. ( tuhý šroubový spoj ) 25 Nm, krouticí moment, max. ( měkký šroubový spoj ) 7 Nm. Maximální průměr šroubování 6 mm, průměr vrtání do dřeva 10 mm. Mezi největší výhody a přednosti aku šroubováku Bosh patří tří-stupňový indikátor stavu nabití akumulátoru, deseti-stupňová předvolba krouticího momentu, pravý a levý chod, indikace směru otáčení prostřednictvím kontrolky LED a rukojeť s gumovou tlumicí vložkou.

Jestliže sháníte baterie do aku vrtačky levně, zkuste některé e-shopy s elektrickým nářadím, případně bazary. Další velkou, úspěšnou firmou na trhu, která produkuje aku vrtačky příklepové, je společnost Narex. Tato společnost patří mezi přední dodavatele elektrického nářadí. Jde o německou společnost s dlouholetou tradicí, započatou před více než šedesáti lety. Příklepové aku vrtačky Narex jsou vyráběny podle nejmodernějších technologií. Cena odpovídá vysokým technickým parametrům. Vrtačky Narex jsou vhodné pro profesionály i kutily.

Neméně kvalitní jsou aku vrtačky Makita. Aku nářadí Makita je dnes rozšířeno do stovky zemí po celém světě. U zákazníků je oblíben vrtací aku šroubovák Makita s tří-stupňovou planetovou převodovkou s kovovými ozubenými koly. Mezi levnější, ale kvalitní a oblíbené aku vrtačky s příklepem lze dále zařadit aku vrtačky Einhell.

Pokud stále nevíte, která levná aku vrtačka s příklepem je pro Vás ta pravá, mohla by to být aku vrtačka Amitech. Přestože vrtačka Amitech je k dostání ze velmi příjemnou nízkou cenu, kvalita je vysoká. Ruční nářadí Amitech si oblíbili především kutilové pro své hobby. Aktuálně je na trhu nejprodávanější aku vrtačka Black and Decker. Běžná akuvrtačka Black and Decker je tří-rychlostní. Obvykle dodávaná s veškerým příslušenstvím ( nabíječka aku vrtačky, atd. ). Mezi novinky patří nejmodernější aku vrtačky Berner. Ve většině případů se jedná o aku vrtačky 24 v.

Firma Berner se kromě zabývá výrobou nejen ručního nářadí, zaměřuje se také na železářské zboží. Společnost klade důraz na přímý kontakt se svými zákazníky. Standardní vybavení aku vrtačky je aku šroubovák 18v a nabíječka. Nejlevnější aku šroubovák seženete v bazarech. Pokud nechcete použité zboží, vyberte si z nabídky Einhell nebo Makita. Drahé nejsou ani aku šroubováky od již zmiňovaného výrobce Black and Decker. Nejnižší hranice se pohybuje okolo 1000 Kč. Samozřejmě záleží na konkrétním typu šroubováku, typu baterie, apod. Stejně jako většina firem i Black and Decker nabízí aku šroubováky pro profi uživatele a domácí kutily. V autorizovaných e-shopech a kamenných obchodech najdete konkrétně tato označení - profi nářadí a hobby nářadí. Max. Krouticí moment od 3,7 Nm.